BIELSKO-BIAŁA
ul. Skromna 7a

BRZOZOWE ZACISZE to zespół czerech budynków mieszkalnych z pięknym widokiem na Beskidy (od Magurki przez Skrzyczne, po Klimczok z Szyndzielnią). W każdym budynku znajduje się tylko kilka mieszkań z indywidualnymi, dużymi garażami, a wokół zieleń, brzozy i parkingi.

Brzozowe Zacisze powstaje w bardzo spokojnej dzielnicy Bielska-Białej, zabudowanej domami jednorodzinnymi na Osiedlu Młodości obok Straconki. Aktualnie w budowie znajduje się budynek 7d z sześcioma mieszkaniami o pow 40m2, 47m2, 60m2, 61m2 oraz 81m2, oraz 2 garaże o pow. 18m2 i 23m2. Planowany termin zakończenia budowy to wrzesień 2017.

 

Budunki budowane są w technologi energooszczędnej:

  1. Zwarta bryła prostopadłościanu bez uskoków i wypustów gwarantuje lepsze parametry izolacji cieplnej.
  2. Prosty dwuspadowy dach o nachyleniu 10 do 15' bez lukarn i okien dachowych pozwala na całkowite wykorzystanie powierzchni użytkowej.
  3. Ściany zewnętrzne wybudowane są z pustaków ceramicznych ( Leyer, Porotherm) o gr 25 i 30 cm, ściany działowe o grubości 11,5 cm, a całość docieplona jest styropianem o grubości 12 cm.
  4. Balkony wykonane są w konstrukcji stalowej i stoją na oddzielnych stopach, co eliminuje zjawisko mostka termicznego (tj. przenikania zimna na wysokości podłogi z balkonu do wnętrza pomieszczenia). Balkony wykończone zostały panelami tarasowymi drewnopochodnymi.
  5. Okna PCV firmy Drutex posiadają potrójne szyby, co zdecydowanie zwiększa izolację cieplną mieszkań.
  6. Mieszkania wyposażone są w indywidualny system ogrzewania gazowego z piecami dwufunkcyjnymi z zamkniętą komorą spalania.

 

Spacerowe Bulwary Straceńskie znajdują się tylko 150 m od zabudowy.

W promieniu 800 m znajdują się sklepy, przedszkole, szkoła, basen kryty, a do Centrum Handlowego Gemini Park jest 1,5 km.


Sprawdź ceny